Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Posadowa Mogilska - Oferty sprzedaży domów

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Znamirowice

Znamirowice(Posadowa Mogilska + 16 km)

2 590 000 zł140 m² 18 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 418 m²

Szukasz miejsca, w którym możesz odpocząć z dala od zgiełku miasta zachowując przy tym pełną prywatność? A może dużego kawałka ziemi i przestrzeni dla siebie w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Nowy Sącz

Nowy Sącz(Posadowa Mogilska + 11 km)

199 900 zł106 m² 1 885,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom w Libuszy 106 m , działka 1200 m 199 900 zł Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Grybów

Grybów(Posadowa Mogilska + 8 km)

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:851 m²

Polecamy! 189D! Grybów, na sprzedaż dom wolnostojący z pięknymi widokami!, pow. 130 m2, działka 8,51 ar. Cena: 699 000 zł oferta godna polecenia! Przedstawiamy Państwu najnowszą ofertę naszego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Bielanka

Bielanka(Posadowa Mogilska + 21 km)

639 000 zł256,29 m² 2 493,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Uwaga! nowa niższa cena! 639000 zł! Biuro Nieruchomości gcn Gorlice, ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży budynku jednorodzinnego, wolnostojącego, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Staszkówka

Staszkówka(Posadowa Mogilska + 17 km)

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom do wykończenia o powierzchni ok100 m2 usytuowany na 33 ar działce w całości budowlanej w miejscowości Staszkówka, gmina Moszczenica, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Mystków

Mystków(Posadowa Mogilska + 8 km)

650 000 zł106,39 m² 6 110 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa inwestycja- budowa 3 domów jednorodzinnych! pozostał jeden budynek! Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący o pow. użytkowej 98,83m2 z działką o pow. ok. 3,5ar (12mx29m).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Gucwy

Gorzków,Nowy Sącz(Posadowa Mogilska + 11 km)

1 390 000 zł252,70 m² 5 500,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom z potencjałem w prestiżowej lokalizacji - Gorzków, nowy Sącz! Marzysz o przestrzeni, komforcie i możliwości czerpania realnych zysków z wynajmu? Albo szukasz domu dla dwoch.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Mystków

Mystków(Posadowa Mogilska + 8 km)

680 000 zł117,10 m² 5 807 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny parterowy o pow. użytkowej 117,10m2 usytuowany na działce o pow. ok. 9ar w Mystkowie (gm. Kamionka Wielka). Dom w trakcie budowy położony około 10 km.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Posadowa Mogilska

Posadowa Mogilska,małopolskie

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Szukasz nowoczesnego domu z przepięknymi widokami, w przyjaznym sąsiedztwie i z łatwym dostępem do centrum miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Nieruchomość położona w Posadowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Posadowa Mogilska

Posadowa Mogilska,małopolskie

220 000 zł153 m² 1 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni 153m2, z 1993r. posiadającego w przyziemiu 3 pokoje, kuchnię, kotłownie i łazienkę oraz klatkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Posadowa Mogilska

Posadowa Mogilska,małopolskie

200 000 zł300 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Wszelkie informacje dostępne pod nr. tel.  

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij