Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Posadowa Mogilska

Posadowa Mogilska, małopolskie

  • 799 000 zł
  • 205 m²
  • 3 897,56 zł/m²

Zdjęcie

Zuzanna Szczygie...

Skontaktuj się

Dom Posadowa Mogilska

Posadowa Mogilska, małopolskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

799 000 zł

205 m²

3 897,56 zł/m²

Dom Posadowa Mogilska

Zaktualizowane: 20 maja 2026

799 000 zł 205 m² 3 897,56 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
879 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

879 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 799 000 zł (3 897,56 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 205 m² (138 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: do wykończenia
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2026
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: aluminiowe
  • Działka: 879 m²
  •   kształt: kwadrat; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon francuski / barierka balkonowa, strych
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: prąd, studnia, kanalizacja; ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 75,02 kWh/m² na rok; końcową (EK): 168,05 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 39,66 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,0018 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 98,43 %
  • Audyt energetyczny: tak
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (3 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Esencja Nieruchomości, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 50/13144/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim z wyjątkowym widokiem na góry o powierzchni całkowitej 205 m² (powierzchnia użytkowa 138 m²) wraz z murowanym garażem wolnostojącym o powierzchni 36 m².